Jazyk - Nizozemsky Jazyk - English Jazyk - Německy Jazyk - Česky
 
 

NÁŠ FANKLUB

Přihlášením do našeho Fanklubu bude dostávat aktualní informace z dění Švejk restaurantu U Zimů.

Jméno:
E-mail:

V našem Fanklubu jsou již zapsáni :

Aleš Rozehnalrozehnal@ak-rozehnal.cz
Dana Broumovádana_broumova@cz.ibm.com
Daniel Pavelkadpavelka@easyco.cz
Jiř Kočicajiri.kocica@quick.cz
Jiřina Benediktovájrinia.benediktova@quick.cz
Lenka Rybovánovelelektro@volny.cz
Lubor Langerlanger.bosch@volny.cz
Martin Baloušekbalousek@csp.cz
Martin Čeljuskam.celjuska@atlas.cz
Martin Kocourekmartin.kocourek@execapartments.com
Matthias Schadem.schade@peguform.cz
Ondřej Kuchařkuchar@ak-rozehnal.cz
Oto Stojánekoto.stojanek@tiscali.cz
Pavel Kašparacolor@acolor.cz
Pavel Slabýslaby@mediacom.cz
Šárka Javorskás.javorska@seznam.cz
Tomáš Bartoštbarton@lekis.cz
Veronika Zimovádolfino@seznam.cz
Vratislav Hybnerhybner@img.cz
Zdeněk Milíkmilik@ak-rozehnal.cz
Zdeněk Slábekjanvaly@email.cz
Zdenka Vránkovávrankovaz@volny.cz
Jiří Měchurameco@meco.cz
Zdeněk Křemeninfo@kremen-sklo.cz
Markéta Buchtovábuchtova@bellavista.cz
Michal KonvičkaMichal.Konvicka@seznam.cz
Milan Rabiňákrugbym@seznam.cz
Natali Němcovánatalkanemcova@yahoo.com
Petr Kadavýpetr.kadavy@iallianz.cz
Tomáš Longauertomas@svejk.cz
Václav Čičatkadon@niosport.cz
Jan Dedíčekjd@niersberger.cz
Judr. Antonín Prchaljudr.prchal@atlas.cz
Jana Fulínováj.fulinova@optikvisio.cz
Michael D.Klimaaftic@aol.com
Vladimír Černýcerny@capart.cz
Ji Kadounupotoka@quick.cz
Veronika Zimovázimova43@seznam.cz
Marie Vackovámvackova@centrum.cz
Lucie ZdražilováLucie.zdrazilova@marfi.cz
Jana Skokanovájancos.s@seznam.cz
Tomáš Hrubeštoh@centrum.cz
Antonín Prchal ml.loogius@atlas.cz
Zdeněk Sukzdenda2004@seznam.cz
Karel TománekKarelTomanek@seznam.cz
Lidmila Wolfoválidmila11@seznam.cz
Kristofviva1@post.pl
Urbanová Jarmilajaur@seznam.cz
Familie Schadeschade@email.cz
Marián Stankostankomar@seznam.cz
Famílie Rázkovamiloraz@seznam.cz
Jan Walterfiltr@seznam.cz
 
Adresa: Masarykovo náměstí 7, Benešov | Rezervace: 317 725 566 | e-mail: b.zima@seznam.cz www.uzimu.zde.cz | copyright U Zimů 2007 | webdesign eLoading